Willa Misiaga Apartamenty

willa - Murzasichle

 • Dla rodziców z dziećmi

  cena 70 - 120 PLN (za osobę)

  Z maluszkami

  Maluchy mile widziane w Willa Misiaga

  Willa Misiaga w Murzasichlu, mamy do wynajęcia apartamenty rodzinne, w których poczujecie się jak w domu na wyposażaniu są aneksy kuchenne w których można przygotować lub podgrzać posiłki dla maluszków. W pobliżu las idealne miejsce na spacery, daleko od ruchliwej ulicy. Sklep znajduje się w odległości 250m od Willi w pobliżu restauracje, istnieje również możliwość zamawiania posiłków (pizza itd.)do Willi.

  Oferta już od 350 zł za dobę w apartamencie dla rodziny.
  Dla rodzin z dziećmi możliwość pożyczenia kojca, wózka dziecięcego fotelika do karmienia. Dokładamy wszelkich starań, aby maluchy czuły się u nas wyjątkowo, dlatego w apartamentach na dzieciaki zawsze czekają zabawki.
  Zapraszamy, zapytaj nas o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

  Ze względu na rodziny z dziećmi nie przyjmujemy zwierząt.

  Zdjęcia

 • Dla aktywnych

  cena 70 - 120 PLN (za osobę)

  Dla aktywnych

  Wiosna, lato to wycieczki górskie czy można sobie wyobrazić lepsze miejsce jako bazę wypadową niż Murzasichle miejscowość położoną na wysokości 950 m n.p.m w podnóża tatr, która graniczy z Tatrzańskim Parkiem Narodowym.

  Zimą, w odległości 400 m od Willi Misiaga znajduje się stacja narciarska, snowtubing, szkoła nauki jazdy na nartach, lodowisko, wypożyczalnia sprzętów zimowych.

  Zdjęcia

 • Na weekend

  cena 550 - 650 PLN (za całość)

  Weekendy

  Od 06.05 nowa oferta specjalna „Weekend w górach”
  Od piątku do niedzieli apartament dla pary, lub rodziny koszt 600 zł za cały weekend!!!

 • Dla rodziny

  cena 70 - 120 PLN (za osobę)

  Dla rodzin

  Willa Misiaga w Murzasichlu, mamy do wynajęcia apartamenty rodzinne w których poczujecie się jak w domu na wyposażeniu, są aneksy kuchenne w których można przygotować lub podgrzać posiłki dla maluszków. W pobliżu las idealne miejsce na spacery, daleko od ruchliwej ulicy. Sklep znajduje się w odległości 250m od Willi w pobliżu restauracje, istnieje również możliwość zamawiania posiłków (pizza itd.)do Willi.

  Dla rodzin z dziećmi możliwość pożyczenia kojca, wózka dziecięcego fotelika do karmienia. Dokładamy wszelkich starań, aby maluchy czuły się u nas wyjątkowo, dlatego w apartamentach na dzieciaki zawsze czekają zabawki.
  Zapraszamy, zapytaj nas o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.
  Ze względu na rodziny z dziećmi nie przyjmujemy zwierząt.

 • Oferty "last minute"

  cena 85 - 120 PLN (za osobę)

  Narty last minute w Willa Misiaga. Zapraszamy.
  W odległości 400 m od Willi Misiaga znajduje się stacja narciarska, snowtubing, szkoła nauki jazdy na nartach, lodowisko, wypożyczalnia sprzętów zimowych.

 • Dla dwojga - romantycznie

  cena 290 - 490 PLN (za całość)

  Dla dwojga

  Cicho, spokojnie i kameralnie to wszystko znajdziesz w naszej ofercie dla dwojga.
  Aneks kuchenny wyposażony w kieliszki, lampki do wina oraz świeczniki, wszystko co niezbędne do przygotowania kolacji. Zapraszamy...
  Oferta specjalna weekend w górach od piątku do niedzieli 600 zł.
  Zadzwoń i zapytaj o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

  Zdjęcia

 • Dla seniorów

  cena 80 - 120 PLN (za osobę)

  Willa Misiaga zaprasza seniorów na odpoczynek w cichej i spokojnej części Murzasichla w pobliżu lasu i strumyka. Przystanek busów kursujących do Zakopanego tylko 80 m od Willi. Prosimy pytać o ofertę dopasowaną do Państwa potrzeb.

Lokalizacja obiektu

Informacje o regionie

Małopolska

Na terenie Małopolski zlokalizowana jest Wyżyna Krakowsko-Częstochowska, która zapewnia wiele atrakcji, m.in. Pustynię Błędowską, czy Maczugę Herkulesa.
Do największych ośrodków turystycznych regionu zalicza się: Kraków, Zakopane, Wieliczkę, Wadowice, Oświęcim, Sandomierz.
Małopolska charakteryzuje się urozmaiconą formą terenu - od nizin, po góry, które zajmują większą część obszaru.
W granicach Małopolski leżą: część Niziny Mazowieckiej, Wyżyna Krakowsko-Częstochowska, Wyżyna Małopolska, Kotlina Sandomierska.
Małopolska to kraina historyczna w południowo-wschodniej Polsce.
Na obszarze Małopolski znajdują się liczne uzdrowiska: Krynica-Zdrój, Muszyna, Rabka-Zdrój, Szczawnica, Żegiestów-Zdrój.
Na terenie regionu leżą m.in. jeziora: Rożnowskie, Czorsztyńskie, Międzybrodzkie, Żywi