Willa Misiaga Apartamenty

willa - Murzasichle

Ostatni wolny apartament na Święta do 26.12 !!! FERIE ZIMOWE oferta na www.willamisiaga.pl

 • Ferie Zimowe 2014-10-01 - 2015-03-01

  cena 85 - 120 PLN (za osobę)

  Białe szaleństwo w Willi Misiaga.
  Witam, w naszej Willi mamy do wynajęcia apartamenty rodzinne w których poczujecie się Państwo jak w domu na wyposażeniu, są aneksy kuchenne w których można przygotować lub podgrzać posiłki. W pobliżu las idealne miejsce na spacery, daleko od ruchliwej ulicy.

  Dla maluszków możliwość pożyczenia łóżeczka, krzesełka do karmienia, wózka, sanek lub kojca.

  Dla starszych dzieci w apartamentach znajdują się gry planszowe i puzzle.

  Ze względu na rodziny z dziećmi nie przyjmujemy zwierząt.

  W odległości 300 m od Willi Misiaga znajduje się stacja narciarska, snowtubing, szkoła nauki jazdy na nartach, lodowisko, wypożyczalnia sprzętów zimowych. Sklep znajduje się w odległości 250m od Willi w pobliżu restauracje, istnieje również możliwość zamawiania posiłków (pizza itp.)do Willi.
  Zapytaj nas o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb,

 • Dla rodziców z dziećmi

  cena 70 - 120 PLN (za osobę)

  Z maluszkami

  Maluchy mile widziane w Willa Misiaga

  Willa Misiaga w Murzasichlu, mamy do wynajęcia apartamenty rodzinne, w których poczujecie się jak w domu na wyposażaniu są aneksy kuchenne w których można przygotować lub podgrzać posiłki dla maluszków. W pobliżu las idealne miejsce na spacery, daleko od ruchliwej ulicy. Sklep znajduje się w odległości 250m od Willi w pobliżu restauracje, istnieje również możliwość zamawiania posiłków (pizza itd.)do Willi.

  Oferta już od 350 zł za dobę w apartamencie dla rodziny.
  Dla rodzin z dziećmi możliwość pożyczenia kojca, wózka dziecięcego fotelika do karmienia. Dokładamy wszelkich starań, aby maluchy czuły się u nas wyjątkowo, dlatego w apartamentach na dzieciaki zawsze czekają zabawki.
  Zapraszamy, zapytaj nas o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

  Ze względu na rodziny z dziećmi nie przyjmujemy zwierząt.

  Zdjęcia

 • Dla aktywnych

  cena 70 - 120 PLN (za osobę)

  Dla aktywnych

  Wiosna, lato to wycieczki górskie czy można sobie wyobrazić lepsze miejsce jako bazę wypadową niż Murzasichle miejscowość położoną na wysokości 950 m n.p.m w podnóża tatr, która graniczy z Tatrzańskim Parkiem Narodowym.

  Zimą, w odległości 400 m od Willi Misiaga znajduje się stacja narciarska, snowtubing, szkoła nauki jazdy na nartach, lodowisko, wypożyczalnia sprzętów zimowych.

  Zdjęcia

 • Na weekend

  cena 550 - 650 PLN (za całość)

  Weekendy

  Od 06.05 nowa oferta specjalna „Weekend w górach”
  Od piątku do niedzieli apartament dla pary, lub rodziny koszt 600 zł za cały weekend!!!

 • Dla rodziny

  cena 70 - 120 PLN (za osobę)

  Dla rodzin

  Willa Misiaga w Murzasichlu, mamy do wynajęcia apartamenty rodzinne w których poczujecie się jak w domu na wyposażeniu, są aneksy kuchenne w których można przygotować lub podgrzać posiłki dla maluszków. W pobliżu las idealne miejsce na spacery, daleko od ruchliwej ulicy. Sklep znajduje się w odległości 250m od Willi w pobliżu restauracje, istnieje również możliwość zamawiania posiłków (pizza itd.)do Willi.

  Dla rodzin z dziećmi możliwość pożyczenia kojca, wózka dziecięcego fotelika do karmienia. Dokładamy wszelkich starań, aby maluchy czuły się u nas wyjątkowo, dlatego w apartamentach na dzieciaki zawsze czekają zabawki.
  Zapraszamy, zapytaj nas o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.
  Ze względu na rodziny z dziećmi nie przyjmujemy zwierząt.

 • Oferty "last minute"

  cena 85 - 120 PLN (za osobę)

  Narty last minute w Willa Misiaga. Zapraszamy.
  W odległości 400 m od Willi Misiaga znajduje się stacja narciarska, snowtubing, szkoła nauki jazdy na nartach, lodowisko, wypożyczalnia sprzętów zimowych.

 • Dla dwojga - romantycznie

  cena 290 - 490 PLN (za całość)

  Dla dwojga

  Cicho, spokojnie i kameralnie to wszystko znajdziesz w naszej ofercie dla dwojga.
  Aneks kuchenny wyposażony w kieliszki, lampki do wina oraz świeczniki, wszystko co niezbędne do przygotowania kolacji. Zapraszamy...
  Oferta specjalna weekend w górach od piątku do niedzieli 600 zł.
  Zadzwoń i zapytaj o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

  Zdjęcia

 • Dla seniorów

  cena 80 - 120 PLN (za osobę)

  Willa Misiaga zaprasza seniorów na odpoczynek w cichej i spokojnej części Murzasichla w pobliżu lasu i strumyka. Przystanek busów kursujących do Zakopanego tylko 80 m od Willi. Prosimy pytać o ofertę dopasowaną do Państwa potrzeb.

 • Boże Narodzenie 2014-09-10 - 2014-12-24

  cena 350 - 450 PLN (za całość)

  Pełna oferta świąteczna wraz z cennikiem dostępna na naszej stronie internetowej www.willamisiaga.pl

  W tym roku postanowiliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom Naszych gości i przygotowaliśmy ofertę świąteczną. Proponujemy Państwu dwa Apartamenty i magiczną atmosferę świąt w Polskich górach.
  Wielka wspólna choinka, przystrojone Apartamenty, śnieg i domowa atmosfera to właśnie święta w Willi Misiaga. W wigilijny wieczór pod pachnącym drzewkiem każde dziecko znajdzie słodki podarunek.
  Wigilijna wieczerza w tradycyjnej restauracji.

 • Sylwester 2014/2015 2014-09-01 - 2014-12-31

  cena 450 - 550 PLN (za całość)

  Szczegółowa oferta Sylwestrowa i cennik dostępna już na naszej stronie internetowej!!!!!www.willamisiaga.pl

  Sylwester to czas szczególny i wyjątkowy, mamy nadzieję, że w Willi Misiaga poczujecie Państwo klimat, atmosferę gór pełną zimy, śniegu i świetnej zabawy.
  Zapraszamy pary, narciarzy i rodziny z dziećmi, jesteśmy przygotowani do przyjęcia zarówno maluszków jak i małych narciarzy, w apartamentach zastawy dziecięce, gry planszowe, puzzle. Możliwość pożyczenia wózka, krzesełka do karmienia lub kojca.

  W odległości ok. 400 m od Willi znajduje się kompleks wyciągów narciarskich ze szkółką dla początkujących oraz lodowisko. Natomiast w odległości ok. 4 km znajduje się kompleks narciarski dla bardziej zaawansowanych narciarzy, Małe Ciche. Baseny geotermalne w Bukowinie Tatrzańskiej znajdują się o ok. 10 min jazdy samochodem. W niewielkiej odległości znajdują się sklepy i restauracje.
  Zadzwoń i zapytaj o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.